Barbecook Gas Barbecue Siesta 210 Graphite | BC-GAS-2071
- TootjadBarbecook
- Mudel: BC-GAS-2071
- Saadavus: 2
-
495€
Barbecook Gas Barbecue Siesta 210 Graphite | BC-GAS-2071
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 530.00 mm |
| Gross weight | 37.00 kg |
| Gross width (mm) | 800.00 mm |
| Net weight | 29.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7100.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Barbecook |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 210 Graphite |
| Producer product name | BC-GAS-2071 |
| Tare weight (kg) | 7.40 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






